IHG Podwójne punkty za każdy pobyt w promocji

Napisane i opublikowane 15 września 2020 See this post in English

Po wiadomościach i aktualizacjach dotyczących pandemii COVID-19 wiele linii lotniczych i hoteli zostało zmuszonych do zawieszenia lub ograniczenia codziennej działalności. Mamy najnowsze informacje z linii lotniczych i hoteli na całym świecie. Gdy pandemia zaczęła zwalniać, hotele zaczęły wypuszczać promocje, aby zwiększyć zainteresowanie. IHG Rewards Club właśnie ogłosił nową globalną promocję, która rozpocznie się w październiku!

IHG Double Points With Every Stay Promotion

IHG Double Points With Every Stay Promotion


IHG Rewards Club ogłosił swoją najnowszą globalną promocję, która będzie dostępna przez ograniczony czas. Członkowie mogą zdobyć nieograniczoną liczbę podwójnych punktów za pobyty między 1 października a 15 grudnia 2020 r. W porównaniu z innymi trwającymi promocjami, ta promocja podwójnych punktów od IHG jest przydatna, jeśli już planujesz pobyt. Jednak ta promocja może być bardzo lukratywna dla posiadaczy kart stowarzyszonych z Chase, ponieważ mogą oni zdobyć 10 000 punktów bonusowych za swój pierwszy pobyt. Ponadto nie ma ograniczenia liczby punktów bonusowych, które możesz zdobyć, a które mogą być całkiem dobre.

Od urzędnika stronie internetowej:
Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz z domu w podróż służbową, czy w podróż samochodową, podwoj swoje punkty za KAŻDY pobyt od 1 października. Zarejestruj się teraz i zostań od 1 października do 15 grudnia 2020, aby zacząć zarabiać dodatkowe w dowolnym IHG® Hotel & Resort.

IHG Double Points With Every Stay Promotion

Szczegóły promocji:

  • Aby wziąć udział w promocji, musisz być członkiem klubu IHG Rewards

  • Musisz zarejestrować się w promocji i zarezerwować przed 15 grudnia 2020 r

  • Wszystkie pobyty kwalifikacyjne w okresie od 1 października 2020 r. Do 15 grudnia 2020 r. Po zarejestrowaniu się do promocji otrzymają podwójne punkty

  • Nie ma ograniczeń co do całkowitej liczby punktów, które możesz zdobyć podczas promocji

  • Posiadacze kart korzystający z karty kredytowej IHG Rewards Club firmy Chase otrzymają dodatkowe 10000 punktów premiowych za pierwszy kwalifikujący się pobyt w okresie promocyjnym w dowolnym hotelu i ośrodku IHG na całym świecie

  • You can register for the promotion here