World Of Hyatt 500 punktów bonusowych w nowych hotelach

Napisane i opublikowane 4 sierpnia 2020 See this post in English

Po wiadomościach i aktualizacjach dotyczących pandemii COVID-19 wiele linii lotniczych i hoteli zostało zmuszonych do zawieszenia lub ograniczenia codziennej działalności. Mamy najnowsze informacje z linii lotniczych i hoteli na całym świecie. Gdy pandemia zaczęła zwalniać, hotele zaczęły wypuszczać promocje, aby zwiększyć zainteresowanie. W zeszłym tygodniu widzieliśmy nowa promocja z IHG Rewards Club skierowanego do nowych członków. Teraz World of Hyatt przedłużyło bardzo lukratywną promocję, podczas której członkowie mogą zdobywać dodatkowe punkty za pobyty w wybranych nowych hotelach.

World Of Hyatt 500 Bonus Points At New Hotels

World Of Hyatt 500 Bonus Points At New Hotels


Firma Hyatt ogłosiła ekscytującą promocję, w ramach której można zdobyć 500 dodatkowych punktów za noc za kwalifikujące się pobyty hotelowe w nowych obiektach Hyatt. Okres promocyjny został przedłużony do 31 grudnia 2020 r. I można go łączyć z innymi promocjami Hyatt, takimi jak trwająca obecnie promocja Bonus Journeys. To świetny sposób na zdobycie dodatkowych punktów Hyatt, jeśli zatrzymujesz się w jednym z obiektów. Nie ma potrzeby rejestrowania się w tej promocji i najprawdopodobniej zostanie dodanych jeszcze więcej miejsc docelowych.

Od urzędnika stronie internetowej:
Wizyta w nowym hotelu nigdy nie była bardziej satysfakcjonująca. Odkrywaj nowe miejsca i nagradzaj swojego ducha przygody. Możesz zdobyć 500 punktów bonusowych za kwalifikujące się noclegi w nowych hotelach Hyatt na całym świecie w tym roku.

World Of Hyatt 500 Bonus Points At New Hotels

Niektóre z hoteli Hyatt objętych promocją:

  • Hyatt House Frankfurt Eschborn, Niemcy

  • Hyatt House Nashville, Tennessee, Stany Zjednoczone

  • Ambasador Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone

  • Hyatt Zilara Cap Cana, Republika Dominikany

  • Hyatt Ziva Cap Cana, Republika Dominikany

  • Możesz znaleźć pełną listę hoteli uczestniczących w programie tutaj


Promocja Bonus Journeys World of Hyatt


World of Hyatt uruchomił w czerwcu letnią globalną promocję o nazwie Bonus Journeys. To zdecydowanie jedna z najlepszych promocji, jakie widzieliśmy w Hyatt i świetny sposób na zdobycie dodatkowych punktów! Promocja będzie dostępna tylko przez ograniczony czas, dla pobytów między 15 czerwca a 15 września 2020 r. W ramach promocji Bonus Journeys członkowie World of Hyatt mogą zdobyć potrójne punkty za drugi pobyt. Ponadto członkowie Elite otrzymają 2500 punktów bonusowych za swój pierwszy pobyt. Pamiętaj, że aby wziąć udział w promocji, musisz zarejestrować się między 8 czerwca a 31 sierpnia 2020 r. Możesz się zarejestrować tutaj.