Nowe partnerstwo Air Canada dla osób często podróżujących

Napisane i opublikowane 25 sierpnia 2020 See this post in English

W zeszłym tygodniu Air Canada ogłosiło szczegóły odnowionego programu Aeroplan, a datę rozpoczęcia „Nowego Aeroplan” ustalono na 8 listopada 2020 r. W ciągu ostatnich kilku miesięcy widzieliśmy również, jak Air Canada oferuje swoim pasażerom naprawdę dobre promocje. . Teraz ogłosili kolejnego partnera w programie lojalnościowym po Etihadzie i Azul, a od dziś pasażerowie mogą zacząć gromadzić i wymieniać mile.

Air Canada New Frequent Flyer Partnership

Air Canada New Frequent Flyer Partnership


Air Canada Aeroplan ogłosiło nawiązanie zupełnie nowej współpracy w zakresie częstych lotów z przewoźnikiem Vistara z siedzibą w Delhi. Vistara jest współwłasnością Tata Sons w 51% i Singapore Airlines w 49%. Ta linia lotnicza ma już partnera w zakresie częstych lotów z Singapore Airlines, jej spółką macierzystą, i United Airlines. Vistara obsługuje 34 kierunki i obsługuje ponad 200 lotów dziennie z flotą ponad 40 samolotów. Chociaż Vistara obsługuje głównie loty krajowe, oferuje kilka interesujących połączeń międzykontynentalnych, takich jak Singapur, Londyn, Katmandu i Bangkok.

Air Canada New Frequent Flyer Partnership

Gromadzenie mil Aeroplan w Vistara:

  • Możesz gromadzić mile, kupując kwalifikującą się klasę rezerwacyjną i podróżując lotami obsługiwanymi przez Vistara

  • Aby gromadzić mile, podaj swój numer Aeroplan podczas dokonywania rezerwacji

  • Należy pamiętać, że mile Aeroplan zdobyte na wszystkich kwalifikujących się lotach Vistara nie są wliczane do statusu Air Canada Altitude

  • Będziesz gromadzić mile Aeroplan w zależności od zakupionej klasy rezerwacyjnej

  • Pasażerowie mogą otrzymać 25% dodatkowych mil za loty w klasie biznes

  • Możesz zobaczyć pełne szczegóły tutaj


Program Air Canada New Aeroplan


Air Canada niedawno opublikowało szczegóły odnowionego programu lojalnościowego Aeroplan. Przewoźnik ponownie uruchomi program lojalnościowy 8 listopada 2020 r., Koncentrując się na wartości i elastycznym wykupie. Członkowie Aeroplan mogą teraz wymieniać punkty na zakup dowolnego miejsca Air Canada, które jest dostępne w sprzedaży bez ograniczeń. Ponadto zniesione zostaną dopłaty dla linii lotniczych, w tym dopłaty paliwowe, do wszystkich nagród za przeloty z Air Canada. Członkowie będą płacić tylko podatki i opłaty stron trzecich. Co ciekawe, członkowie mogą nawet płacić punktami za podatki i opłaty dla osób trzecich.