Recenzja Holiday Inn Zhengzhou

Napisane i opublikowane 31 maja 2019 See this post in English

Holiday Inn Zhengzhou dzieli kompleks z Crowne Plaza Zhengzhou (dzieli również recepcję), Holiday Inn Express i Sofitel. Wydaje się, że wszystkie budynki miały lepsze czasy i mają ponad 30 lat. Wyraźnie wzrosły przed obecnym boomem hotelarskim w Chinach. To „mini-miasto-hotel” znajduje się pomiędzy dwoma centrami miasta Zhengzhou z Mixc Mall na zachodzie i nową dzielnicą „nad jeziorem” na wschodzie.

Mnie się poszczęściło i kierownik na służbie zameldował mnie o 1 w nocy. Jego angielski nie był zły i zostałem przeniesiony do apartamentu z dwiema sypialniami jako IHG Platinum. Choć budynek wyglądał na dość zniszczony, apartament kilka lat temu przeszedł remont (niestety łazienka nie).

Miał dwie sypialnie i w pełni wyposażoną kuchnię (choć bez narzędzi kuchennych) i ogromny salon. Imponujący!Holiday Inn Zhengzhou Review

Holiday Inn Zhengzhou Review

Holiday Inn Zhengzhou ReviewHoliday Inn Zhengzhou Review

Holiday Inn Zhengzhou Review

Klimatyzacja była idealna - ciche i zawsze chłodzone pokoje do 70 stopni bez żadnych ustawień - cudowne. Internet osiągnął wreszcie standard marki z prędkością 10 Mbit.

Łóżka były idealnie twarde i miękkie i byłoby po prostu idealne, gdyby nie odgłos młotków, który rozlegał się wcześnie rano do późnej nocy na zewnątrz.

Kolejną kwestią była dość dziwna lokalizacja - lokalni kierowcy „Didi” nigdy by jej nie znaleźli - wymagająca ode mnie 10-minutowego spaceru w przypadku większości pick-upów i wysiadek w dusznym majowym upale.

W sumie był to dobry pobyt - pokój był prawie idealny, chociaż hotel był po prostu stary i zmęczony i brakowało mu żadnego `` szumu ''. Ceny poniżej 50 USD za solidny hotel sieciowy były jednak imponujące.