Do 50% mniej mil za loty z milami Royal Orchid Plus w Thai Airways

Napisane i opublikowane 22 marca 2014 See this post in English


Up to 50% less miles for flights with Royal Orchid Plus miles on Thai AirwaysLink bezpośredni

Rodzaj promocji: Linie lotnicze, Obniżone ceny premiowe za wykorzystanie mil Royal Orchid Plus

Linia lotnicza: Tajskie linie lotnicze

Jakie są korzyści?

Zapłać o 25% lub 50% mniej mil podczas podróży z THAI do 30 czerwca 2014 r.

25% mniej mil
-Zaoszczędź 25%, wykorzystując podróż w obie strony za podróż międzynarodową lub krajową za nagrodę w Tajlandii w Klasie Ekonomicznej do dowolnego miejsca w Tajlandii.

50% mniej mil
- Kup bilet międzynarodowy lub krajowy z THAI do dowolnego miejsca docelowego w dowolnej klasie usług i uzyskaj prawo do odebrania biletu-nagrody w klasie ekonomicznej za 50% mniej mil, aby nominowany do nagrody mógł podróżować z Tobą.

Nigdy nie miałem ani jednej mili Royal Orchid Plus - więc nie wiem, jak z tego skorzystać, ale 25% oszczędności na nagrody wydają się dobrą okazją.

Regulamin

Wszystkie podróże muszą rozpocząć się w okresie promocyjnym i zakończyć do 30 czerwca 2014 r. Dotyczy tylko lotów obsługiwanych przez THAI. Bilety z rabatem można wymienić na członków lub na nominowanych do nagród. W przypadku biletów-nagród ze zniżką nie jest dozwolone ponowne naliczanie mil lub zmiana trasy. Bilety-nagrody w klasie ekonomicznej ze zniżką 50% można wymienić tylko w połączeniu z biletem płatnym. Posiadacz biletu dochodowego i posiadacz biletu-nagrody muszą podróżować razem podczas lotu wychodzącego. Zmiana daty podróży dozwolona za opłatą. W okresie promocyjnym możesz pominąć zniżkę na podróże z nagrodami w święta państwowe w Tajlandii i Songkran.


Źródło zdjęcia