Air France - KLM Flying Blue Kupujte míle 100% bonus

Písomné a uverejnené 28. júla 2020 See this post in English

Po správach a aktualizáciách týkajúcich sa pandémie COVID-19 bolo mnoho leteckých spoločností nútené pozastaviť alebo obmedziť svoju každodennú prevádzku. Máme najnovšie informácie od leteckých spoločností a hotelov po celom svete. V marci sme prvýkrát videli, že takmer všetky letecké spoločnosti obmedzili lety alebo úplne zastavili všetky služby. Keď sa pandémia začala spomaľovať, letecké spoločnosti začali pomaly prestavovať svoje letové poriadky, vydávať povýšenie a čo je najdôležitejšie - opäť lietať. Mnoho leteckých spoločností prišlo s nejakými lukratívnymi akciami pre svojich cestujúcich, aby zvýšili záujem. Spoločnosť Air France práve oznámila novú ponuku na kúpu kilometrov na 100%, čo je skvelá ponuka. Najlepšie na tom všetkom je, že táto ponuka bude k dispozícii do konca roka! Teraz by mohol byť čas urobiť si zásoby niektorých míľ Flying Blue Miles.

Air France – KLM Flying Blue Buy Miles 100% Bonus

Air France - KLM Flying Blue Buy Miles Bonus


Program Flying Blue spoločnosti Air France-KLM oznámil úplne novú ponuku na zakúpené míle. Členovia programu si môžu kúpiť míle so 100% bonusom a akcia potrvá do konca roku 2020. Toto je zatiaľ jedna z najlepších ponúk, ktoré Flying Blue pre svojich cestujúcich ponúka. Predchádzajúce bonusy za zakúpené míle sa pohybovali na úrovni 60 - 75%, takže je ideálny čas na nákup ďalších kilometrov. Členovia Elite Flying Blue si môžu pred bonusom kúpiť až 100 000 a ďalších 75 000 míľ. Cena míle je 1,38 eura alebo 1,61 centu (USD) za míľu.

Air France – KLM Flying Blue Buy Miles 100% Bonus

Podrobnosti propagácie:

  • Členovia elity si môžu kúpiť neobmedzený počet kilometrov. Počas propagačného obdobia však môžu elitní členovia získať maximálny bonus 100 000 míľ, zatiaľ čo členovia programu Explorer môžu získať maximálny bonus 75 000 míľ

  • Bonusové míle budú odmenené za transakcie uskutočnené medzi 27. júlom a 31. decembrom 2020 a budú pripísané na účet po dokončení transakcie.

  • Míle sa predávajú v jednotkách po 2 000 míľ

  • You can purchase Air France - KLM Flying Blue Miles here