Alaska Airlines sa pripojí k Oneworld v marci

Písomné a uverejnené 13. októbra 2020 See this post in English

Spoločnosti Alaska Airlines a American Airlines ohlásili vo februári alianciu na západnom pobreží, vďaka ktorej sa Alaska Airlines stanú súčasťou aliancie jedného sveta do leta 2021. Ešte v júli výkonný riaditeľ spoločnosti Alaska Airlines uviedol, že proces prebiehal rýchlejšie, ako sa pôvodne plánovalo, ale nebol zverejnený žiadny oficiálny dátum. Spoločnosť Alaska Airlines teraz oznámila, že dopravca sa oficiálne pripojí k jednému svetu v marci 2021!

Alaska Airlines Will Join Oneworld in March

Alaska Airlines Will Join Oneworld in March


V júli aliancia oneworld konečne oficiálne oznámila, že Alaska Airlines je v procese vstupu do aliancie, ale v tom čase nebol uvedený nijaký oficiálny dátum. Alaska Airlines teraz oznámila, že letecká spoločnosť vstúpi do aliancie 31. marca 2021. Vďaka tomu sa z Aljašky Airlines stane 14. letecká spoločnosť aliancie. Spoločnosť Alaska Airlines už zdieľa kódy s členmi aliancie jedného sveta, ako sú American Airlines, British Airways, Cathay Pacific a ďalšie. Pripojením Alaska Airlines pribudne do siete oneworld v Severnej Amerike 34 nových destinácií.

Od úradníka tlačová správa:
„Každá letecká spoločnosť má vo svojej histórii rozhodujúce okamihy. Rozhodujú sa o budúcom úspechu a stabilite ao poskytovaní kvalitnejších služieb a lepších zážitkov z cestovania zákazníkom. oneworld nám tieto príležitosti ponúka, “uviedla Nat Pieper, senior viceprezidentka pre flotilu, financie a aliancie na Aljaške. „Oficiálne sa pripájame k rodine s niektorými z najlepších leteckých spoločností na svete. Možnosti sú obrovské. “

Alaska Airlines Will Join Oneworld in March

Partneri míľového programu Alaska Airlines:

-American Airlines
-Aer Lingus
-British Airways
-Cathay Pacific
-Kondor
-EL AL
- Izraelské aerolínie
-Emirates
-Fidži Airways
-Finnair
-Hainan Airlines
-Islandair
-Japan Airlines
-Korejský vzduch
-LATAM Airlines
-Qantas
-Singapore Airlines

Alaska Airlines ponúkne celú škálu zákazníckych služieb a výhod oneworld, hneď ako sa stane členom. Členovia programu Aljaška Mileage Plan budú môcť získavať a vyplácať odmeny vo všetkých členských leteckých spoločnostiach jedného sveta. Bohužiaľ neboli poskytnuté žiadne ďalšie podrobnosti týkajúce sa programu Mileage Plan, ale ďalšie aktualizácie môžeme očakávať v najbližších mesiacoch.