Dvojité body IHG pri každej propagácii pobytu

Písomné a uverejnené 15. septembra 2020 See this post in English

Po správach a aktualizáciách okolo pandémie COVID-19 bolo mnoho leteckých spoločností a hotelov nútených pozastaviť alebo obmedziť svoju každodennú prevádzku. Máme najnovšie informácie od leteckých spoločností a hotelov z celého sveta. Keď sa pandémia začala spomaľovať, hotely začali rozdávať propagačné akcie, aby zvýšili záujem. IHG Rewards Club práve oznámil úplne novú globálnu propagáciu od októbra!

IHG Double Points With Every Stay Promotion

IHG Double Points With Every Stay Promotion


IHG Rewards Club oznámil svoju najnovšiu globálnu propagáciu, ktorá bude k dispozícii po obmedzenú dobu. Členovia môžu získať neobmedzené dvojité body za pobyty medzi 1. októbrom a 15. decembrom 2020. V porovnaní s inými prebiehajúcimi akciami je táto akciová ponuka s dvojitými bodmi od IHG dobré využiť, ak už plánujete pobyt. Táto akcia však môže byť veľmi lukratívna pre pridružených majiteľov kariet z Chase, pretože môžu za svoj prvý pobyt získať 10 000 bonusových bodov. Tiež neexistuje žiadny limit na počet bonusových bodov, ktoré môžete získať, čo môže byť celkom dobré.

Od úradníka webovú stránku:
Či už odchádzate z domu na pracovnú cestu alebo výlet, zdvojnásobte svoje body s KAŽDÝM pobytom od 1. októbra. Zaregistrujte sa teraz a zostaňte od 1. októbra do 15. decembra 2020 a začnite zarábať navyše v ktoromkoľvek IHG® Hotel & Resort.

IHG Double Points With Every Stay Promotion

Podrobnosti propagácie:

  • Ak sa chcete zúčastniť na propagačnej akcii, musíte byť členom IHG Rewards Club

  • Musíte sa zaregistrovať do propagácie a rezervovať do 15. decembra 2020

  • Všetky kvalifikačné pobyty, ktoré sa uskutočnia medzi 1. októbrom 2020 a 15. decembrom 2020, po registrácii do súťaže získajú dvojnásobné body

  • Celkový počet bodov, ktoré môžete získať počas propagácie, nie je obmedzený

  • Pre členov karty, ktorí používajú kreditnú kartu IHG Rewards Club od spoločnosti Chase, bude pri vašom prvom kvalifikačnom pobyte počas propagačného obdobia v ktoromkoľvek hoteli a stredisku IHG na celom svete pridelených ďalších 10 000 bonusových bodov.

  • Môžete sa zaregistrovať do propagácie tu