Air Canada ponúka veľké letné míle

Písomné a uverejnené 21. júla 2020 See this post in English

Po správach a aktualizáciách týkajúcich sa pandémie COVID-19 bolo mnoho leteckých spoločností nútené pozastaviť alebo obmedziť svoju každodennú prevádzku. Máme najnovšie informácie od leteckých spoločností a hotelov po celom svete. V marci sme prvýkrát videli, že takmer všetky letecké spoločnosti obmedzili lety alebo úplne zastavili všetky služby. Keď sa pandémia začala spomaľovať, letecké spoločnosti začali pomaly prestavovať svoje letové poriadky, vydávať povýšenie a čo je najdôležitejšie - opäť lietať. Spoločnosť Air Canada oznámila dve zaujímavé akcie na predaj na míle, ktoré trvali iba krátko. Spoločnosť Air Canada oznámila ďalšiu lukratívnu akciu pre svojich cestujúcich!

Air Canada Big Summer Of Miles Offers

Air Canada Aeroplan Big Summer Of Miles Offers


Spoločnosť Air Canada je späť s ďalšou akciou pre svojich cestujúcich a je to dobrá! Spoločnosť Aeroplan oznámila veľké ponuky letných míľ, vďaka ktorým si môžu členovia vybrať medzi bonusom 150% na míle získané za nové rezervácie letov v spoločnosti Air Canada alebo až do výšky 40% zľavy pri nájme míľ za lety v sieti leteckých spoločností Air Canada. Obe ponuky platia pre rezervácie uskutočnené od 21. júla do 4. augusta. Táto akcia bude platná pre cesty do 30. septembra 2020. Členovia, ktorí sa chcú zúčastniť, by sa mali zaregistrovať tu.

Od úradníka webovú stránku:
Tvoja voľba! Zarábajte veľké alebo ušetrite veľké na všetkých letoch Air Canada ™ po celom svete s našimi ponukami Veľkých letných míľ nižšie, keď si rezervujete rezerváciu do 4. augusta 2020 a cestujete do 30. septembra 2020. Ponáhľajte sa, ponúka sa do konca augusta 2020.

Air Canada Big Summer Of Miles Offers

Rezervuj a zarábaj:

  • 100% bonusové míle Aeroplan budú udelené za nákup cestovného Economy Standard, Economy Flex, comfort a Economy Latitude

  • 150% bonusové míle Aeroplan budú udelené za nákup najnižšej ekonomickej triedy Premium, flexibilnej ekonomickej triedy Premium, Rouge Premium, najnižšej triedy Business Class a flexibilného cestovného Business Class

  • Túto ponuku nemožno kombinovať s inou ponukou alebo propagáciou


Uplatnite a získajte späť míle:

  • 30% Aeroplan Miles bude pripísaných späť na spôsobilú letovú odmenu rezervovanú v ekonomickej triede

  • 35% míľ Aeroplan bude pripísaných späť na oprávnenú letovú odmenu rezervovanú v triede Premium Economy

  • 40% Aeroplan Miles bude pripísaných naspäť na Oprávnenú letovú odmenu zaúčtovanú v triede Business

  • Túto ponuku nemožno kombinovať s inou ponukou alebo propagáciou