Elite spoločnosti Southwest Airlines a rozšírenia o sprievodné povolenie

Písomné a uverejnené 18. apríla 2020 See this post in English

Po správach a aktualizáciách okolo pandémie COVID-19 bolo veľa leteckých spoločností nútených pozastaviť alebo obmedziť svoju každodennú prevádzku. Máme najnovšie informácie od leteckých spoločností a hotelov z celého sveta. Mnoho programov s častými letákmi rozširuje kvalifikáciu pre svoje elitné statusy a ďalšie.

Southwest Airlines Elite Status and Companion Pass Extensions

Southwest Airlines Elite Status and Companion Pass Extensions


Jeden z najväčších severoamerických dopravcov, Southwest, konečne oznámil aktualizácie týkajúce sa rozšírenia úrovní, zvýšenia stavu a cestovných fondov. Dobrá správa pre všetkých držiteľov sprievodných preukazov, Juhozápad predĺži sprievodné preukazy, ktorých platnosť tento rok vyprší. Dopravca predĺži elitný status, platnosť niektorých cestovných poukazov. Držitelia cestovných poukazov budú mať navyše možnosť previesť ich na body Rapid Rewards.

Od úradníka oznámenia:
Kvôli pandémii COVID-19 rozumieme tomu, že zákazníci si môžu byť istí svojimi cestovnými plánmi na nasledujúce mesiace. Aj keď sa s vami momentálne možno osobne nespájame, dnes a každý deň ako letecká spoločnosť so spoločnosťou Heart, môžeme zdieľať našu lásku a podporu. V tomto duchu rozširujeme výhody, ktoré získali naše súčasné statusy členov a držiteľov sprievodných preukazov a dátum vypršania platnosti vybraných cestovných fondov.


Elite Status Extension


Zoznam A-List a Preferovaní členovia A-List, ktorí získali status A-List alebo A-List Preferred do 31. decembra 2020 bez povýšenia, budú mať možnosť predĺžiť svoj aktuálny status do 31. decembra 2021. Pokiaľ ide o členov ktorí sa zaregistrovali do propagácie a získali status A-Listu alebo vyzvali člena k rozšíreniu statusov A-Listu, ako sú Status Match, Tier Challenge, Tier Experience alebo Corporate Status Challenge, ktoré splnili letové požiadavky do dátumu ukončenia propagácie, môžu mať ich stav sa predĺžil do 31. decembra 2021. Majte na pamäti, že ak ste do propagačnej akcie nesplnili letové požiadavky, Juhozápad umožňuje predĺženie platnosti do 30. októbra 2020. Juhozápad tiež oznámil znížené požiadavky na získanie statusu elity.

Sprievodné rozšírenie


Všetci súčasní držitelia sprievodného preukazu Rapid Rewards, ktorí získali preukaz Companion Pass do 31. decembra 2020, bez akejkoľvek propagácie, budú mať výhody predĺžené do 30. júna 2021. Elitný štatút aj požiadavky sprievodného preukazu sa znižujú. Z vašej strany nebude potrebná žiadna akcia, Juhozápad automaticky priloží kvalifikačné body a segmenty na váš účet.

Southwest pridá svojim členom tieto informácie:

  • 15 000 úrovní kvalifikačných bodov (TQP)

  • 10 kvalifikácia jednosmerných letových segmentov smerom k stavu úrovne

  • 25 000 kvalifikačných bodov Companion Pass (CPQP)

  • 25 kvalifikácia jednosmerných letových segmentov smerom na sprievodný preukaz


Možnosť previesť vybrané cestovné prostriedky na body Rapid Rewards


Pre členov, ktorých cestovné fondy majú vypršať platnosť, alebo fondy, ktoré boli vytvorené medzi 1. marcom 2020 a 7. septembrom 2020, budú mať možnosť previesť tieto cestovné fondy na body rýchleho odmeňovania. Tieto prostriedky budete môcť previesť rovnakým tempom, aký by ste dnes mohli kúpiť.

Cestovné fondy


Spoločnosť Southwest Airlines predĺži platnosť kreditov, ktoré boli splatné alebo ktoré boli nedávno vytvorené. Platnosť cestovných fondov, ktorých platnosť uplynula alebo sa mala skončiť v období medzi 1. marcom a 30. júnom 2020, mala obvykle dátum uplynutia 30. júna 2021. Teraz dopravca predĺži dátum uplynutia platnosti týchto cestovných fondov. Fondy, ktorých platnosť mala uplynúť, alebo fondy, ktoré sa vytvoria medzi 1. marcom 2020 a 7. septembrom 2020, budú mať teraz dátum expirácie 7. september 2022.