Ako získať fotografiu pasu Walgreensa

Písomné a uverejnené 20. augusta 2019 See this post in English

Mnoho lekární a lekární ponúka pasovú tlač fotografií, napríklad Walgreens, Rite-Aid a CVS. Lekárne sú vhodné, pretože zvyčajne môžu okamžite nasnímať fotografie. Fotografie môžu byť tiež vytlačené a pripravené do niekoľkých hodín. Možnosti, ako sú tieto, vám môžu ušetriť veľa času. Ďalším bonusom je, že spoločnosť Walgreens má po celom USA toľko obchodov, pravdepodobne nebudete mať čas čakať na vyfotenie vašej fotografie!

How to get your Walgreens passport photo


Getting your Walgreens passport photo


Obchody Walgreens v celej krajine vám môžu pomôcť pri vytváraní a tlačení vašej novej pasovej fotografie. Nie je potrebné žiadne stretnutie. Lekáreň odporúča vopred zavolať do svojho miestneho obchodu, aby ste sa uistili, že poskytujú túto službu. Niektoré miesta Walgreens vám budú dokonca schopné poskytnúť žiadosti o váš pas, hoci dokončenú žiadosť nebudú schopné spracovať. Za menej ako jednu hodinu môžu mať ľudia, ktorí navštívia Walgreens pre pasové fotografie, svoje žiadosti pripravené na odoslanie. Cena je 14,99 dolárov.


Čo potrebujete vedieť pred získaním pasovej fotografie


Dostanete pokyn, aby ste nosili bežné oblečenie, zložili si okuliare a pokrývky hlavy. Jedinou výnimkou je, ak nosíte klobúk alebo pokrývku hlavy z náboženských alebo lekárskych dôvodov. V takom prípade môžete priložiť svoju fotografiu k podpísanému prehláseniu. Budete musieť priamo čeliť fotoaparátu. Každý, kto žiada o pas, je povinný poskytnúť fotografiu. dokonca aj deti a dojčatá. Po vydaní cestovného pasu však nepotrebujete novú fotografiu, ak sa váš vzhľad čiastočne zmenil. Napríklad, ak ste si zafarbili vlasy novú farbu, začali nosiť okuliare, vyrástli brady alebo čokoľvek, čo významne nezmení váš vzhľad.

Výnimky z tohto pravidla zahŕňajú osoby, ktoré prešli rodovým prechodom, ktoré získali alebo stratili značné množstvo na váhe, podstúpili rozsiahly chirurgický zákrok alebo poranenie tváre alebo dostali početné alebo veľmi nápadné tetovanie alebo piercing tváre.

Ministerstvo zahraničných vecí USA vyžaduje pre každú žiadosť o pas dve kópie tej istej fotografie. Žiadajú, aby boli fotografie farebné 2 x 2 palce. Fotografie by sa mali fotografovať proti obyčajnému bielemu alebo belavému pozadiu a na lesklý alebo matný papier fotografickej kvality.

Ak chcete získať fotografiu cestovného pasu Walgreens, môžete si pozrieť miestnu fotografiu, ktorú ponúka táto služba. Je k dispozícii na väčšine svojich 7 750 miest po celej USA.
Skontrolujte tu pre miesto vo vašej blízkosti!