Recenzia JW Marriott Surabaya

Písomné a uverejnené 4. apríla 2016 See this post in English

JW Marriott Surabaya Review

The JW Marriott Surabaya comes up quite frequently in the Mighty Travels Premium Hotel Search tools. I found rates as low as $49 (before tax and fees) on marriott.com for the hotel. That's an amazing price for a JW Marriott.

Hotel sa nachádza v centre mesta Surabaya (ak existuje niečo také) blízko Sheraton Surabaya a Holiday Inn Express Surabaya. It's a signature lamark a it's also really old. The hotel has just started renovations but does not seem to be in a hurry.

Registrácia bola trochu rušivá, pretože keď som vošiel dovnútra, moje meno bolo prakticky zakričané cez vestibul. Zrejme niekto v ten deň vygooglil svoj zoznam hostí (naposledy sa mi stalo v, keď bol na Hampton Panama City).

Uskutočnil som rezerváciu vopred (plná platba vopred na stránkach Marriott.com), ale hotel trval na tom, že som predtým nezaplatil.

Izba bola obrovská (bol som povýšený na štúdio), ale skoro sa rozpadol. Všetko bolo škrípavé (ale fungujúce) s výkonným striedavým prúdom, ktorý ho, ak ste chceli, ochladil na 50 stupňov. Posteľ bola obrovská a veľmi pohodlná.

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

Kúpeľňa musela vidieť svoj najlepší čas v roku 1960, pretože bola v žalostnom stave. Netrúfal som si na sprchu (aj keď som si istý, že to zabralo).

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

Namiesto toho som išiel dole k bazénu, ktorý na obrázkoch vyzerá skvele, ale keď ste bližšie, je naozaj malý. Bolo to preplnené desiatkami detí, ktoré si užívali toto horúce nedeľné popoludnie. Zatiaľ čo hotel má 35 poschodí s dostatkom izieb, pri bazéne bol menej ako tucet ležadiel a bolo dovolené plávať pre menej ako dve desiatky ľudí - bazén zjavne nie je lákadlom tohto miesta.

Môj status Marriott Gold (z kreditnej karty Ritz Carlton) mi umožnil prístup do Executive Lounge na 21. poschodí. Večerná služba bola celkom dobrá, s množstvom predjedál a slušným výberom bieleho a červeného vína. Jediným problémom bolo, že tam bolo tak málo predmetov. 3 plátky bagety, 2 plátky syra atď. Bolo to absurdné. V salóniku bolo počas celej prevádzkovej hodiny asi 30 ľudí a bufet bol väčšinu času prázdny. Naplnilo by sa to nakoniec, ale medzi tým by uplynulo 30 minút.

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

Pretože sa môj let zmenil na odlet o 6.30 ráno nasledujúceho rána, zmeškal som raňajkovú službu v salóniku, ktorá bola pravdepodobne podobná.

Stručne povedané - tento hotel musí byť rýchlo renovovaný (už to začalo nejakým hlasným vŕtaním v nedeľu popoludní v mojej izbe). Je to len veľmi priemerný hotel a nestojí za to viac ako nízke ceny, ktoré zverejňuje. Bez názvu JW Marriott by v Surabaji pravdepodobne predával izby v rozmedzí do 40 dolárov alebo menej.

Pokiaľ nepríde šialená propagácia Marriott Rewards - v meste sú oveľa lepšie miesta.