Holiday Inn Abu Dhabi v centre mesta

Písomné a uverejnené 15. decembra 2014 See this post in English
Zarezervujte si hotel Holiday Inn Abu Dhabi Downtown tu,

Keďže som trochu zmenil svoje cestovné plány (pôvodne som na tejto ceste uvažoval o tom, že pôjdem do Teheránu), mal som v Abú Zabí nejaké ďalšie noci. Jeden z nich som sa rozhodol stráviť v centre Abú Zabí.Hotel sa nachádza pár blokov späť z Corniche, spolu s radom hotelových reťazcov, ako sú Crowne Plaza a Ramada, a nachádza sa na 20-poschodovej výškovej budove. Málokto z taxikárov o tom vie - zdá sa, že nebol otvorený príliš dlho.

Sadzby boli okolo 250 alebo 20 000 dolárov za IHG Rewards Club body. Rozhodol som sa uplatniť svoje body, pretože nemôžem nájsť žiadne hotely v PointBreaks, ktoré by vyhovovali mojim cestovným plánom.

Dorazil som na pravé poludnie a bola pre mňa pripravená izba. Check-in bol sťažený obvyklými papiermi a meškaním.

Izba bola malá, ale úplne nová. Nábytok bol nový a efektívny. Posteľ bola pevná - jedna z najlepších, aké som počas tejto cesty mal!

Internet fungoval, ale bol pomalý - bol obmedzený na 1 Mbit - pre väčšinu vecí bol príliš pomalý.

Keďže teploty boli 80. a 100. roky, väčšina z centra Abú Zabí bola z hotela pochôdzna.

Toto je dobrý hotel na rýchly výlet do centra Abú Zabí, napr. Služobne. Hotel je menej luxusný, čo som považoval za dobrú vec - menej ľudí mi stálo v ceste cestou do mojej izby :)
Zarezervujte si hotel Holiday Inn Abu Dhabi Downtown tu,Ak sa vám tento príspevok páči, prihláste sa prostredníctvom e-mail alebo nás sledujte cvrlikání,