World of Hyatt Bonus Journeys Promosyonu

Yazılı ve Yayınlanmış 11 Eylül 2020 See this post in English

COVID-19 salgınıyla ilgili haberlerin ve güncellemelerin ardından birçok havayolu ve otel, günlük faaliyetlerini askıya almak veya azaltmak zorunda kaldı. Dünyanın her yerindeki hava yolları ve otellerden en son bilgilere sahibiz. Pandemi yavaşlamaya başlayınca, oteller ilgiyi artırmak için promosyonlar yapmaya başladı. Hyatt, devam etmekte olan Bonus Journeys promosyonunun güncellenmiş (daha iyisi için) bir versiyonu olan Bonus Journeys adlı bir sonraki küresel promosyonunu duyurdu!

World of Hyatt Bonus Journeys Promotion

World of Hyatt Bonus Journeys Promotion


World of Hyatt, Bonus Journeys adlı başka bir kazançlı küresel promosyonu başlatıyor. Kesinlikle Hyatt'tan gördüğümüz en iyi promosyonlardan biri ve ekstra puan kazanmanın harika bir yolu! Promosyon, 1 Ekim 2020 ile 4 Ocak 2021 arasındaki konaklamalar için yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacaktır. World of Hyatt'ın mevcut Bonus Journeys promosyonu, 2. konaklamadan itibaren üç kat puan sunuyordu, ancak bu yeni teklifle ilk konaklamanızda bonus puanlar kazanabilirsiniz. Önceki bonus yolculuk promosyonuna benzer şekilde, üyeler üç kat, World of Hyatt Kredi kartı sahipleri dört kat puan kazanabilirler!

World of Hyatt Bonus Journeys Promotion

Bu promosyon için kaydın 1 Ekim 2020'de başlayacağını ve 30 Kasım 2020'ye kadar kayıt yaptırabileceğinizi unutmayın. Ayrıca, Bonus Yolculuklar promosyonu 1 Ekim 2020 ile 4 Ocak 2021 arasındaki konaklamalar için geçerli olacaktır. Hyatt başka bir harika güncelleme ekliyor ve üyelerin promosyonla elit statülerini kazanmalarını kolaylaştırıyor! Bonus Yolculukları promosyonu sırasında kazanılan her elit gece için üyeler, 2021'de statüye doğru bir elit gece kazanacaklar!

World Of Hyatt Puanlarını Kullanın ve% 25'e Varan İade Alın


World of Hyatt, popüler geri ödeme indirimi promosyonunun güncellenmiş ayrıntılarını açıkladı. Tüm World of Hyatt üyeleri ücretsiz gece konaklamalarında kullandıkları puanların% 15'ini alacaklar. Ayrıca, Hyatt ve World of Hyatt Kredi Kartlarına sahip olan üyeler, promosyon dönemi boyunca kullanılan ödüller için ek% 10 alacaklar. Bu teklif 4 Ocak 2021'e kadar geçerli olacak. Hyatt ayrıca promosyon için kayıt tarihini 1 Aralık 2020'ye kadar uzattı. Kaydolabilirsiniz. buraya.