IHG Hotels'teki konaklamalar için Üç Kişilik Emirates Skywards Milleri

Yazılı ve Yayınlanmış 4 Eylül 2020 See this post in English

Pek çok havayolu ve otel markası, seyahat talebini önemli ölçüde azaltan COVID-19 salgından etkilenmiştir. En büyük otel zincirlerinden bazıları ilgiyi artırmak için müşterileri için ilginç promosyonlar ve satışlar yapıyor. IHG Rewards Club, Emirates Skywards üye konaklamaları için yeni bir bonus mil fırsatı duyurdu.

Triple Emirates Skywards Miles for stays at IHG Hotels

Triple Emirates Skywards Miles for stays at IHG Hotels


IHG Rewards Club, Emirates Skywards üye konaklamaları için yeni bir bonus mil fırsatı duyurdu. Bu teklif, 31 Mart 2021 tarihine kadar sınırlı bir süre için geçerli olacaktır. Üyeler, 31 Aralık 2020 tarihine kadar herhangi bir IHG otelinde konaklama rezervasyonu yaparlarsa üç kat Emirates Skywards mili kazanabilecekler. Bonusu kazanmak için, bir IHG Rewards Club üyesi ve kazanma tercihinizin Emirates Skywards milleri olarak ayarlanması.

Memurdan duyuru:
Sınırlı bir süre için, IHG® Rewards Club üyeleri 3X Skywards Mili kazanabilir. Dünya çapındaki herhangi bir IHG® Hotels & Resorts oteline kayıt olun ve konaklama rezervasyonu yapın ve her gece üç kat Mil kazanın. Ne kadar çok otelde rezervasyon yaptırırsanız, Emirates ve flydubai ağında seyahat etmek için o kadar çok Mil kazanabilirsiniz.

Triple Emirates Skywards Miles for stays at IHG Hotels

Promosyonun detayları:

  • Promosyona katılmak için, seçtikleri kazanç tercihi olarak Emirates Skywards Milleri olan bir IHG Rewards Club üyesi olmanız ve üye numaralarını önceden kaydettirmeniz gerekir.

  • Üçlü Mil, 31 Mart 2021'e kadar olan konaklamalarda, halihazırda üye değilse kaydolduktan ve 31 Aralık 2020'ye kadar kayıt olduktan sonra tüm Nitelikli Konaklamalar için verilecektir.

  • Regent Hotels and Resorts, InterContinental, Kimpton Hotels & Restaurants, HUALUXE Hotels & Resorts, Crowne Plaza, Hotel Indigo, EVEN Hotels, voco Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express, Holiday Inn Resort'ta harcadığınız her 1 USD için 6 Skywards Mili kazanın , Holiday Inn Club Tatilleri ve hevesli oteller

  • Candlewood Suites, Staybridge Suites ve The Venetian - The Palazzo Las Vegas'ta harcadığınız her 1 USD için 3 Skywards Mili kazanın

  • Promosyona kayıt olabilir ve konaklamanızı rezerve edebilirsiniz buraya