Her Konaklama Promosyonuyla IHG İki Kat Puan

Yazılı ve Yayınlanmış 15 Eylül 2020 See this post in English

COVID-19 salgınıyla ilgili haberlerin ve güncellemelerin ardından birçok havayolu ve otel, günlük faaliyetlerini askıya almak veya azaltmak zorunda kaldı. Dünyanın her yerindeki hava yolları ve otellerden en son bilgilere sahibiz. Pandemi yavaşlamaya başlayınca, oteller ilgiyi artırmak için promosyonlar yapmaya başladı. IHG Rewards Club, Ekim ayından itibaren yepyeni bir küresel promosyonu duyurdu!

IHG Double Points With Every Stay Promotion

IHG Double Points With Every Stay Promotion


IHG Rewards Club, sınırlı bir süre için geçerli olacak en son küresel promosyonunu duyurdu. Üyeler, 1 Ekim ile 15 Aralık 2020 arasındaki konaklamalar için sınırsız çift puan kazanabilirler. Devam eden diğer promosyonlarla karşılaştırıldığında, IHG'nin bu çift puan promosyonu, halihazırda bir konaklama planlıyorsanız kullanmak için iyidir. Ancak, ilk kalışlarında 10.000 bonus puan kazanabildikleri için, bu promosyon Chase'e bağlı kart sahipleri için çok kazançlı olabilir. Ayrıca, kazanabileceğiniz bonus puanlarının sayısında da oldukça iyi olabilecek bir sınır yoktur.

From the official website:
İster iş gezisi için ister araba yolculuğu için evden çıkın, 1 Ekim'den itibaren HER konaklamada puanlarınızı ikiye katlayın. Şimdi kaydolun ve 1 Ekim - 15 Aralık 2020 arasında kalın ve herhangi bir IHG® Hotel & Resort'ta ekstra kazanmaya başlayın.

IHG Double Points With Every Stay Promotion

Promosyonun detayları:

  • Promosyona katılmak için IHG Rewards Club üyesi olmanız gerekir.

  • Promosyona kayıt olmalı ve 15 Aralık 2020'den önce rezervasyon yapmalısınız.

  • Promosyona kaydolduktan sonra 1 Ekim 2020 ile 15 Aralık 2020 arasındaki tüm Kalifiye Konaklamalara çift puan verilecektir.

  • Promosyon sırasında alabileceğiniz toplam puan sayısında herhangi bir sınır yoktur

  • Chase'den bir IHG Rewards Club Kredi Kartı kullanan kart üyelerine, dünya genelindeki herhangi bir IHG otelinde ve tatil beldesinde promosyon dönemi boyunca ilk nitelikli konaklamanız sırasında ek 10.000 Bonus Puan verilecektir.

  • Promosyon için kayıt olabilirsiniz buraya