Air Canada, Yenilenen Aeroplan Programının Ayrıntılarını Açıkladı

Yazılı ve Yayınlanmış 14 Ağustos 2020 See this post in English

Air Canada, yenilenen Aeroplan programının ayrıntılarını nihayet açıkladı ve "Yeni Aeroplan" ın başlangıç ​​tarihi 8 Kasım 2020 olarak belirlendi. Son birkaç ay içinde, Air Canada'nın yolcuları için gerçekten iyi promosyonlar sunduğunu da gördük. .

Air Canada Announces Details of the Revamped Aeroplan Program

Air Canada Announces Details For the Revamped Aeroplan Program


Air Canada, yenilenen Aeroplan sık uçan yolcu programının ayrıntılarını yayınladı. Basın açıklamasına göre, taşıyıcı firma sadakat programını değer ve esnek kullanım odaklı olarak 8 Kasım 2020'de yeniden başlatacak.

Memurdan basın bülteni:
"Air Canada, dünyadaki en iyi seyahat sadakat programları arasında yer alacak olağanüstü yeni bir Aeroplan sözü verdi ve biz bu sözü yerine getiriyoruz. Son derece iyi düşünülmüş olan yeni Aeroplan programı, Air Canada Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Calin Rovinescu, "Devam eden dönüşümümüz, havayolları hızla değişen bir ortamda müşteri sadakatini kazanmak ve sürdürmek için rekabet ederken bu her zamankinden daha önemli."

Air Canada Announces Details of the Revamped Aeroplan Program

Air Canada'nın getirdiği değişiklikler:

  • Aeroplan üyeleri artık herhangi bir kısıtlama olmaksızın satışa sunulan herhangi bir Air Canada koltuğu satın almak için puanları kullanabilir.

  • Air Canada ile tüm uçuş ödüllerinde yakıt ek ücretleri dahil olmak üzere havayolu ek ücretleri ortadan kaldırılacaktır. Üyeler yalnızca vergiler ve üçüncü taraf ücretleri için ödeme yapacaklardır. İlginç bir şekilde, üyeler vergiler ve üçüncü taraf ücretleri için puan bile ödeyebilir

  • Air Canada'da Aeroplan uçuş ödülleri için gereken puanlar, pazardaki gerçek fiyatlara dayalı olacaktır.

  • Üyeler, uçuş ödülleri için ihtiyaç duyacakları Aeroplan puanlarında tahmini bir aralık sağlayan Puan Tahmin Aracı ile seyahatlerini planlayabilirler.

  • Tüm üyeler, uçuş ödüllerinin bir kısmını nakit olarak ödeme ve puan tasarrufu yapma seçeneğine sahip olacak


Aeroplan Elite Statüsü


Air Canada Rakım, Aeroplan Elite Statüsü olacak. Aeroplan, beş Elite Statüsünün yanı sıra giriş seviyesi Aeroplan Debut olmak üzere altı üyelik seviyesi sunmaya devam edecek: Aeroplan 25K, 35K, 50K, 75K ve Super Elite. Ancak bazı iyileştirmeler yapılacak. Elite Statüsü Üyeler, Air Canada ve ortaklarıyla uygun uçuş ödüllerinde puan olarak% 50'ye varan fiyat indirimi sunan Priority Rewards kuponları kazanabilecekler. İşin en iyi yanı, Elite Statüsü Üyelerinin artık birlikte seyahat etmeseler bile, öncelikli biniş ve dinlenme salonu erişimi gibi avantajlarını arkadaşları ve aile üyeleriyle paylaşabilmesidir.