Air France - KLM Flying Blue Mil Satın Al% 100 Bonus

Yazılı ve Yayınlanmış 28 Temmuz 2020 See this post in English

COVID-19 salgınıyla ilgili haberlerin ve güncellemelerin ardından birçok havayolu, günlük operasyonlarını askıya almak veya azaltmak zorunda kaldı. Dünyanın her yerindeki havayollarından ve otellerden en son bilgilere sahibiz. İlk olarak Mart ayında neredeyse tüm havayollarının uçuşları kestiğini veya tüm hizmetleri tamamen durdurduğunu gördük. Pandemi yavaşlamaya başladığında, havayolları programlarını yavaşça yeniden oluşturmaya, promosyonlar yapmaya ve en önemlisi yeniden uçmaya başladı. Birçok havayolu, ilgiyi artırmak için yolcuları için bazı kazançlı promosyonlar yaptı. Air France,% 100 ile mil satın almak için yeni bir teklif açıkladı, bu harika bir teklif. Hepsinden iyisi, bu teklif yıl sonuna kadar geçerli olacak! Şimdi Flying Blue Miles biriktirme zamanı olabilir.

Air France – KLM Flying Blue Buy Miles 100% Bonus

Air France - KLM Flying Blue Buy Miles Bonus


Air France-KLM'nin Flying Blue programı, satın alınan millerde yepyeni bir teklif açıkladı. Programın üyeleri% 100 bonusla mil satın alabilir ve promosyon 2020'nin sonuna kadar sürecek. Şimdiye kadar bu, Flying Blue'nun yolcularına sunduğu en iyi tekliflerden biri. Satın alınan millerde önceki bonuslar% 60-75 civarındaydı, bu yüzden ekstra mil satın almak için mükemmel bir zaman. Elite Flying Blue üyeleri, bonustan önce 100.000 mil ve diğer 75.000 mil satın alabilir. Bir milin fiyatı mil başına 1,38 avro veya 1,61 senttir (USD).

Air France – KLM Flying Blue Buy Miles 100% Bonus

Promosyonun detayları:

  • Elite üyeler sınırsız sayıda mil satın alabilir. Ancak, promosyon süresi boyunca, elit üyeler maksimum 100.000 Mil bonus alabilirken, Explorer üyeleri maksimum 75.000 Mil bonus alabilir.

  • Bonus Mil, 27 Temmuz - 31 Aralık 2020 tarihleri ​​arasında yapılan işlemlerde ödüllendirilecek ve işlem tamamlandığında hesaba eklenecektir.

  • Mil, 2.000 Millik birimler halinde satılır

  • You can purchase Air France - KLM Flying Blue Miles here