Air Canada Büyük Yaz Mil Teklifleri

Yazılı ve Yayınlanmış 21 Temmuz 2020 See this post in English

COVID-19 salgınıyla ilgili haberlerin ve güncellemelerin ardından birçok havayolu, günlük operasyonlarını askıya almak veya azaltmak zorunda kaldı. Dünyanın her yerindeki havayollarından ve otellerden en son bilgilere sahibiz. İlk olarak Mart ayında neredeyse tüm havayollarının uçuşları kestiğini veya tüm hizmetleri tamamen durdurduğunu gördük. Pandemi yavaşlamaya başladığında, havayolları programlarını yavaşça yeniden oluşturmaya, promosyonlar yapmaya ve en önemlisi yeniden uçmaya başladı. Air Canada, yalnızca kısa bir süre süren iki ilginç mil satış promosyonunu duyurdu. Şimdi, Air Canada yolcuları için başka bir kazançlı promosyon duyurdu!

Air Canada Big Summer Of Miles Offers

Air Canada Aeroplan Big Summer Of Miles Offers


Air Canada is back with yet another promotion for its passengers, and it is a good one! Aeroplan announced Big Summer Miles Offers, giving members the choice between up to a 150% bonus on miles earned on new flight bookings with Air Canada, or up to a 40% mileage rebate when redeeming miles for flights across the Air Canada route network. Both offers are valid for bookings made between July 21 and August 4. This promotion will be valid for travel by September 30, 2020. Members that wish to participate should register here.

Memurdan İnternet sitesi:
Senin seçimin! 4 Ağustos 2020'ye kadar rezervasyon yaptığınızda ve 30 Eylül 2020'ye kadar seyahat ettiğinizde, aşağıdaki Büyük Yaz Mil Tekliflerimizle dünya çapındaki tüm Air Canada ™ uçuşlarında büyük kazanın veya büyük tasarruf edin. Acele edin, teklifler 4 Ağustos 2020'de sona eriyor.

Air Canada Big Summer Of Miles Offers

Rezervasyon yapın ve kazanın:

  • Economy Standard, Economy Flex, comfort, Economy Latitude ücretlerinin satın alınması için% 100 Bonus Aeroplan Mili verilecektir.

  • Premium Ekonomi düşük, Premium Ekonomi esnek, Premium Rouge, Business Class en düşük ve Business Class esnek ücretler satın alındığında% 150 Bonus Aeroplan Mili verilecektir.

  • Bu Teklif başka herhangi bir teklif veya promosyonla birleştirilemez


Kullanın ve milleri geri alın:

  • Bir Ekonomi sınıfında rezerve edilen Uygun Uçuş Ödülüne% 30 Aeroplan Mili geri verilecektir

  • % 35 Aeroplan Mili, Premium Ekonomi sınıfında rezerve edilen Uygun Uçuş Ödülüne iade edilecektir.

  • % 40 Aeroplan Mili, Business Class'ta rezerve edilen Uygun Uçuş Ödülüne geri verilecektir

  • Bu Teklif başka herhangi bir teklif veya promosyonla birleştirilemez