Yeni Radisson Promosyonu ve Hilton Hoş Geldiniz Bonusu

Yazılı ve Yayınlanmış 2 Haziran 2020 See this post in English

Dünyanın her yerindeki havayollarından ve otellerden en son bilgilere sahibiz. Özellikle Avrupa'da salgın yavaşlamaya başladığında, havayolları ve oteller yavaş yavaş yolcular için promosyonlar ve avantajlarla ortaya çıkıyor! Radisson Rewards, üyelerin% 100 bonusla puan satın alabileceğini duyurdu! Ayrıca Hilton Honors, yeni Honors üyeleri için Hoş Geldiniz Bonusu teklifini geri getirdi.

New Radisson Promotion and Hilton Welcome Bonus

Radisson Rewards Buy Points


Radisson Rewards,% 100 bonusla puan satın almak için yeni bir teklif başlattı. Bu teklif 30 Haziran 2020'ye kadar sınırlı bir süre için geçerli olacak. Bu nedenle, bundan yararlanmak için şimdi mükemmel bir zaman olabilir! Bu promosyon süresi boyunca, üyeler% 100 bonus öncesi 120.000 puana kadar satın alabilecekler. Bu teklif mevcutken, bir puanın maliyeti her biri 0,35 sent olacaktır. Üyeler, 840 $ 'a bonus sonrası 240.000 olan toplamda 120.000 puan satın alabilirler.

İtibaren resmi internet sitesi:
Seyahat etmeye hazır olduğunuzda, sizin için buradayız - ve şimdi plan yapmak için mükemmel bir zaman. 1 Haziran - 30 Haziran 2020 arasında, puan satın alımlarınızda% 100 bonus kazanın. Puanlarınızı gelecekteki Ödül Gecesi konaklamaları, havayolu milleri, hediye kartları ve daha fazlası için kullanın.

New Radisson Promotion and Hilton Welcome Bonus

Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta da Radisson'un 30 Nisan 2020'ye kadar olan konaklamalar için dünya çapındaki tüm ülkeleri ve otelleri içeren tüm mevcut ve yeni rezervasyonlar için ücretsiz değişikliklere veya ücretsiz iptallere izin vermesidir.

Hilton Honors Hoş Geldiniz Bonusu


Hilton, yeni Honors üyeleri için popüler Hoş Geldiniz Bonusu promosyonunu geri getirdi. 2020 yılında sadakat programına kaydolan tüm üyeler, katıldıktan sonraki altı ay içinde tüketilen iki konaklama için 5.000 bonus puan kazanacak. İlk olarak, kalmak size 2.000 puan ve ikincisi ek 3.000 puan verecektir. Hoşgeldin Bonusu, 31 Aralık 2020'den önce katılan tüm üyeler için geçerli olacak.

Memurdan İnternet sitesi:
İlk konaklamanız için 2.000 Bonus Puan ve iki konaklamadan sonra fazladan 3.000 Bonus Puan kazanın. Konaklamalar doğrudan Hilton.com'dan veya Hilton Honors uygulaması üzerinden rezerve edilmeli ve Hilton Honors'a katıldıktan sonraki altı ay içinde tamamlanmalıdır.

New Radisson Promotion and Hilton Welcome Bonus

Bu Hoşgeldin Bonusu için kaydolmanıza gerek yoktur, 31 Aralık 2020'den önce katılan tüm müşteriler otomatik olarak hak kazanacaktır. Ayrıca, 30 Haziran 2020'den önce rezerve edilmiş yeni bireysel rezervasyon yapan tüm misafirler, planlanan varış gününüzden 24 saat öncesine kadar ücretsiz olarak değiştirilebilir veya iptal edilebilir.