Yeni Hilton Honors Puan Satın Alma Promosyonu

Yazılı ve Yayınlanmış 16 Haziran 2020 See this post in English

Dünyanın her yerindeki havayollarından ve otellerden en son bilgilere sahibiz. Özellikle Avrupa'da salgın yavaşlamaya başladığında, havayolları ve oteller yavaş yavaş yolcular için promosyonlar ve avantajlarla ortaya çıkıyor! Önce Radisson Rewards'ı gördük duyurmak Üyelerin% 100 bonusla puan satın alabileceği ve Hilton Honors'un yeni Honors üyeleri için Hoş Geldiniz Bonusu teklifini geri getirdiği. World of Hyatt ayrıca duyurmakd Üyelerin ikinci konaklamadan üç kat puan kazanabilecekleri yepyeni bir Bonus Journeys promosyonu. Turizm yavaş yavaş yeniden toparlanırken, giderek daha fazla otel sadakat üyeleri için promosyonlar sunuyor. Hilton Honors, üyeler puan satın aldığında% 100 bonus sunuyor. Ayrıca Hilton Honors, kazançlı puanlarını sınırsız promosyon olarak genişletti.

New Hilton Honors Buy Points Promotion

Hilton Honors Buy Points Promotion


Hilton Honors, yepyeni bir satın alma puanı promosyonu duyurdu. Sadece sınırlı bir süre için, üyeler bir işlemde en az 5.000 puan satın aldıkları sürece% 100 bonus alabilirler. Bu teklif 15 Temmuz 2020'ye kadar geçerli olacaktır. Bu promosyon sürerken satın alınan bir puanın maliyeti her biri 0,5 senttir.

Promosyonun detayları:

  • Satın alınan puanlar elit sınıf nitelendirmesine dahil edilmeyecektir

  • Puanlarınızı Satın Alma sayfasından satın alabilirsiniz. buraya

  • % 100 Puan bonusu, 15 Haziran 2020 ile 15 Temmuz 2020 arasında yapılan 5.000 veya daha fazla Puan satın alımlarında geçerlidir.

  • Bir takvim yılı için maksimum 80.000 puan satın alabilirsiniz


Hilton Honors Sınırsız Promosyon Puanı


Hilton Honors, Ocak ayında Sınırsız Puan adında küresel bir promosyon başlattı ve şimdi 7 Eylül 2020'ye kadar uzatıldı. Üyeler, her konaklama için 2.000 bonus ve promosyon sırasında tüketilen her on gece için ek 10.000 puan kazanıyor. En iyi yanı, 10.000 Bonus Puan ödülünün sınırsız sayıda kazanılabilmesidir. 10 geceye her ulaştığınızda, 10.000 Bonus Puanı verilecek ve gece sayısı sıfırlanacaktır. Promosyon için kayıt olabilirsiniz buraya.

New Hilton Honors Buy Points Promotion

Hilton ayrıca popüler olanı geri getirdi Hoşgeldin Bonusu promosyonu geçen hafta yeni Honors üyeleri için. 2020 yılında sadakat programına kaydolan tüm üyeler, katıldıktan sonraki altı ay içinde tüketilen iki konaklama için 5.000 bonus puan kazanacak. İlk olarak, kalmak size 2.000 puan ve ikincisi ek 3.000 puan verecektir. Hoşgeldin Bonusu, 31 Aralık 2020'den önce katılan tüm üyeler için geçerli olacaktır. Bu Hoşgeldin Bonusu için kaydolmaya gerek yoktur, 31 Aralık 2020'den önce katılan tüm müşteriler otomatik olarak hak kazanacaktır.