Havayolları Mil Promosyonları Uyguluyor

Yazılı ve Yayınlanmış 8 Mayıs 2020 See this post in English

COVID-19 salgınıyla ilgili haberlerin ve güncellemelerin ardından birçok havayolu, günlük operasyonlarını askıya almak veya azaltmak zorunda kaldı. Dünyanın her yerindeki havayollarından ve otellerden en son bilgilere sahibiz. Neyse ki işler yavaş yavaş normale dönüyor ve havayolları tekrar sık ​​uçan yolcu promosyonları sunmaya başlıyor!

American Airlines Buy and Gift Miles Promotion


American Airlines, bonusla AAdvantage milleri satın almak için yeni bir teklif açıkladı. Sınırlı bir süre için,% 67'ye varan bonus ile AAdvantage milleri satın alabileceksiniz. Bu teklif yalnızca 31 Mayıs 2020'ye kadar geçerli olacaktır. Satın alabileceğiniz milin bir sınırı olduğunu unutmayın. Üyeler, takvim yılı başına 150.000 mile kadar satın alabilir. Ayrıca mili alan veya satın alan hesabın en az 30 gün açık olması gerekir. American Airlines'a erişebilir ve AAdvantage millerinizi satın alabilirsiniz buraya!

Airlines Are Rolling Out Miles Promotions

British Airways Mil Satın Alma ve Hediye Etme Promosyonu


American Airlines'a benzer şekilde, British Airways tüm Executive Club üyeleri için yeni bir Avios promosyonu duyurdu. Sınırlı bir süre için, Avios'u% 50 ile% 75 arasında indirimde alabileceksiniz. Ancak, bu teklif 18 Mayıs 2020'ye kadar çok kısa bir süre için geçerli olacak, bu nedenle Avios için pazardaysanız şimdi biraz satın alma zamanı! Promosyon süresince, yıllık 100.000 Avios olan orijinal limit, bonustan önce 200.000 olarak değiştirilecektir. British Airways'e erişebilir ve Avios satın alabilirsiniz buraya.

Resmi British Airways'den sayfa:
Herkes dört gözle bekleyeceği bir şeyi hak ediyor. Doğru zamanda bir sonraki maceranıza adım atmaya hazır olacağınızdan emin olmak istiyoruz, bu nedenle 18 Mayıs 2020'den önce Avios satın aldığınızda veya hediye ettiğinizde ekstra% 50 Avios sunuyoruz.

Airlines Are Rolling Out Miles Promotions

Air Canada Mil Satın Alma Promosyonu


Muhtemelen devam eden en değerli satış Air Canada'dan yapılan satıştır. Bu aynı zamanda Air Canada'nın Aeroplan programından ilk mil satışıdır. Aeroplan ilk 10 milyon mili% 115 bonusla, sonraki 100 milyon mili% 90 ile ve bundan sonra da% 65 ile satacak, bu yüzden eğer piyasada ucuz miller için iseniz, satmadan önce acele etmelisiniz. Bir milin fiyatı 1 sentten başlayacak! Bu promosyon 7 Mayıs 2020 ile 13 Mayıs 2020 tarihleri ​​arasında sınırlı bir süre için geçerli olacaktır. Bonustan önceki satın alma başına 250.000 mile kadar satın alabileceğinizi unutmayın. Ayrıca yıllık 500.000 mil sınırı vardır. Air Canada'ya erişiyor ve Aeroplan millerinizi satın alıyorsunuz buraya!

Airlines Are Rolling Out Miles Promotions