Holiday Inn Zhengzhou İnceleme

Yazılı ve Yayınlanmış 31 Mayıs 2019 See this post in English

Holiday Inn Zhengzhou, Crowne Plaza Zhengzhou (aynı zamanda resepsiyonu paylaşmaktadır), Holiday Inn Express ve Sofitel ile bir bileşiği paylaşmaktadır. Görünüşe göre tüm binalar daha iyi zamanlar geçirmiş ve kolayca 30 yaşın üzerinde. Çin'deki mevcut otel patlamasından önce açıkça yükseldiler. Bu 'mini otel şehri', Zhengzhou'nun iki şehir merkezi arasında, Batı'daki Mixc Mall ve Doğu'daki yeni 'göl kenarı' bölgesi arasında yer almaktadır.

Şanslıydım ve nöbetçi müdür beni 1'de kontrol etti. İngilizcesi kötü değildi ve IHG Platin olarak iki yatak odalı bir süite yükseltildim. Bina oldukça yıpranmış görünürken, süit birkaç yıl önce tadilattan geçmişti (ne yazık ki banyo yoktu).

İki yatak odası ve tam bir mutfak (mutfak gereçleri olmasa da) ve büyük bir oturma odası ile geldi. Etkileyici!Holiday Inn Zhengzhou Review

Holiday Inn Zhengzhou Review

Holiday Inn Zhengzhou ReviewHoliday Inn Zhengzhou Review

Holiday Inn Zhengzhou Review

Klima mükemmeldi - sessiz ve her zaman herhangi bir ayara gerek kalmadan odaları 70 dereceye kadar soğutuyordu - güzeldi. İnternet sonunda 10 Mbit'de marka standardına ulaştı.

Yataklar son derece sert ve yumuşaktı ve sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar meydana gelen kriko-çekiçleme gürültüsü için bu mükemmel olurdu.

Diğer bir sorun, oldukça tuhaf konumdu - yerel 'Didi' sürücülerinin asla bulamayacağı - boğucu Mayıs sıcağında çoğu karşılama ve bırakma için 10 dakika yürümemi gerektiriyordu.

Sonuçta bu iyi bir konaklama oldu - otel sadece eski ve yorgun ve herhangi bir 'vızıltı faktörü' bulunmadığı halde oda neredeyse mükemmeldi. Sağlam bir zincir otel için 50 doların altındaki fiyatlar olsa da etkileyici.