Mighty Travels / Mighty Media Kullanım Koşulları

Yazılı ve Yayınlanmış 1 Ocak 2019 See this post in English

Bu belgeye başka bir dilde bakıyorsanız, bu belgelerin yalnızca bilgi amaçlı sağlandığını lütfen unutmayın. Sadece İngilizce dili sürüm bu sözleşmeyi yönetecektir.

Mighty Travels / Mighty Media, üyelerimizin uçak biletlerine, otel fiyatlarına ve diğer ilgili seyahat fırsatlarına erişmesine olanak tanıyan kişiselleştirilmiş bir abonelik hizmeti sağlar.

Bu Kullanım Koşullarını kabul ettiniz, hizmetimizi kullanımınızı yöneten. Kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler, şartları burada yer alan Gizlilik Beyanımıza tabidir. Lütfen gözden geçirin Uygulamalarımızı anlamak için Gizlilik Bildirimi.

Bu Kullanım Koşullarında kullanıldığı şekliyle, "Mighty Travels / Mighty Media hizmeti", "hizmetimiz" veya "hizmet", Mighty Travels / Mighty Media tarafından, tümü dahil olmak üzere Mighty Travels / Mighty Media içeriğini keşfetmek ve izlemek için sağlanan kişiselleştirilmiş hizmet anlamına gelir. özellikler ve işlevler, öneriler ve incelemeler, web sitesi ve kullanıcı arayüzlerinin yanı sıra hizmetimizle ilişkili tüm içerik ve yazılımlar.

Üyelik


Mighty Travels / Mighty Media üyeliğiniz aydan aya veya yıldan yıla devam edecek ve sona erene kadar otomatik olarak yenilenecektir. Sen üyeliğinizi her ay yenilenmeden iptal etmelisiniz Gelecek ayın üyelik ücretlerinin Ödeme Yönteminize faturalandırılmasını önlemek için (aşağıdaki "İptal" bölümüne bakın).

Üçüncü taraf iştirakleriyle bağlantılı olarak bir dizi üyelik planı sunabiliriz. Bu tür üçüncü şahıslar tarafından sağlanan reklamlardan kaynaklanan herhangi bir hata veya eksiklikten sorumlu değiliz. Bazı üyelik planlarının farklı koşulları ve sınırlamaları olabilir, bunlar kayıt olurken veya size sunulan diğer iletişimlerde açıklanacaktır.

Ücretsiz denemeler


Mighty Travels / Mighty Media üyeliğiniz ücretsiz bir deneme ile başlayabilir. Üyeliğinizin ücretsiz deneme süresi 30 gündür veya kayıt sırasında aksi belirtilmedikçe, yeni ve belirli eski üyelerin hizmeti denemesine izin vermeyi amaçlamaktadır.

Ücretsiz deneme uygunluğu, Mighty Travels / Mighty Media tarafından tamamen kendi takdirine bağlı olarak belirlenir ve ücretsiz deneme kötüye kullanımını önlemek için uygunluğu veya süreyi sınırlayabiliriz. Uygun olmadığınızı tespit etmemiz durumunda ücretsiz denemeyi iptal etme ve hesabınızı askıya alma hakkını saklı tutarız. Uygunluğu belirlemek için cihaz kimliği, ödeme yöntemi veya mevcut veya yeni bir Mighty Travels / Mighty Media üyeliğiyle kullanılan bir hesap e-posta adresi gibi bilgileri kullanabiliriz. Diğer tekliflerle kombinasyonlar için kısıtlamalar geçerli olabilir.

Ücretsiz deneme süresinin sonunda aylık / yıllık üyelik ücretiniz için Ödeme Yönteminizden ücret alacağız ve üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece üyeliğiniz aylık (veya yıllık) otomatik olarak yenilenecektir.

Fatura ve İptal


Mighty Travels / Mighty Media hizmetinin üyelik ücreti, vergiler ve olası işlem ücretleri gibi hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak maruz kalabileceğiniz diğer tüm masraflar, takvimdeki Ödeme Yönteminizden aylık / yıllık olarak tahsil edilecektir. Üyeliğiniz iptal edilene kadar üyeliğinizin ödeme kısmının başlamasına karşılık gelen gün. Üyelik ücretleri tamamen ödeme üzerine kazanılır.

Bazı durumlarda, örneğin Ödeme Yönteminiz başarıyla sonuçlandırılmadıysa veya ücretli üyeliğiniz belirli bir ayda bulunmayan bir günde başlamışsa, ödeme tarihiniz değişebilir. Ödeme Yönteminizi, üyelik veya hizmetle ilgili ücretler beklentisiyle, kayıt olur olmaz yaklaşık bir aya kadar hizmet için yetkilendirme de dahil olmak üzere çeşitli yöntemlerle yetkilendirebiliriz. Bazı durumlarda, mevcut bakiyeniz veya kredi limitiniz, ücretsiz deneme süreniz boyunca yetkilendirmeyi yansıtacak şekilde azaltılabilir.

Mighty Travels / Mighty Media hizmetini kullanmak için bir veya daha fazla Ödeme Yöntemi sağlamalısınız. Ödeme Yöntemlerinizi "Profil" sayfasına giderek güncelleyebilirsiniz. Ödeme hizmeti sağlayıcıları tarafından sağlanan bilgileri kullanarak Ödeme Yöntemlerinizi de güncelleyebiliriz. Herhangi bir güncellemenin ardından, geçerli Ödeme Yöntem (ler) ini ücretlendirmeye devam etmemiz için bize yetki verirsiniz. Birincil Ödeme Yönteminizin reddedilmesi veya abonelik ücretinizin ödenmesi için artık bizim için kullanılamaması durumunda, hesabınızla ilişkili herhangi bir Ödeme Yöntemini tahsil etmemiz için bize yetki verirsiniz. Tahsil edilmeyen tutarlardan siz sorumlusunuz. Bir ödeme, son kullanma tarihi, yetersiz bakiye veya başka nedenlerle başarılı bir şekilde kapatılmazsa ve hesabınızı iptal etmezseniz, geçerli bir Ödeme Yöntemini başarıyla ücretlendirene kadar hizmete erişiminizi askıya alabiliriz. Bazı Ödeme Yöntemleri için, ihraççı sizden yabancı işlem ücretleri veya Ödeme Yönteminizin işlenmesiyle ilgili diğer ücretler gibi belirli ücretler talep edebilir. Ayrıntılar için Ödeme Yöntemi servis sağlayıcınızla görüşün.

Mighty Travels / Mighty Media üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz ("Anında İptal"). Kullanılmayan üyelik dönemleri için para iadesi veya kredi sağlamıyoruz.

MightyTravels Premium aboneliğinizi iptal etmek için panodaki 'Profil' sayfasına erişin. Mighty Travels Basic abonelikleri için, bir sonraki ödeme tarihinizden ÖNCE, [email protected] adresine istediğiniz zaman bize e-posta göndermeniz yeterlidir. Üyeliğinizi iptal ederseniz, faturalandırmanız derhal sona erer, ancak yine de süresi dolana kadar hesabınızı kullanabilirsiniz.

Tamamen ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak belirleyebileceğimiz şekilde, herhangi bir zamanda ve herhangi bir zamanda abonelik planlarımızı değiştirme veya hizmetimiz veya herhangi bir bileşeni için fiyatlandırmayı ayarlama hakkını saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarında aksi açıkça belirtilmediği sürece, abonelik planınızdaki herhangi bir fiyat değişikliği veya değişiklik, size bildirim yapıldıktan sonra yürürlüğe girecektir.

Ödemeler geri ödenemez ve kısmen kullanılmış dönemler için iade veya kredi yoktur. Herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, üyelerimizin bir kısmına veya tümüne geri ödeme, indirim veya başka bir bedel ("kredi") sağlayabiliriz. Bu tür kredilerin miktarı ve şekli ve bunları sağlama kararı tamamen bizim takdirimize bağlıdır. Bir durumda kredi sağlanması, size gelecekte benzer durumlar için kredi hakkı vermez ve bizi gelecekte hiçbir koşulda kredi sağlamaya zorlamaz.

Hizmet sözleşmesi


Mighty Travels / Mighty Media hizmetine üye olabilmek için 18 yaşında veya ilinizde, bölgenizde veya ülkenizde reşit olmalısınız. 18 yaşın veya geçerli reşit olma yaşının altındaki bireyler, hizmetten yalnızca bir ebeveynin veya yasal vasinin katılımıyla, bu kişinin hesabı altında ve aksi takdirde bu Kullanım Koşullarına tabi olarak yararlanabilir.

Mighty Travels / Mighty Media hizmeti yalnızca kişisel ve ticari olmayan kullanımınız içindir ve bireyler veya diğer tüzel kişilerle paylaşılamaz. Mighty Travels / Mighty Media üyeliğiniz sırasında, Mighty Travels / Mighty Media hizmetine erişim ve hizmet aracılığıyla Mighty Travels / Mighty Media içeriğini görüntülemeniz için size sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez bir hak veriyoruz. Yukarıdakiler dışında size hiçbir hak, mülkiyet veya menfaat devredilmeyecektir.

Şifreler ve Hesap Erişimi. Mighty Travels / Mighty Media hesabını oluşturan ve Ödeme Yöntemi ücretlendirilen üye ("Hesap Sahibi"), Mighty Travels / Mighty Media hesabına ve erişim için kullanılan Mighty Travels / Mighty Media hazır cihazlara erişim ve kontrol sahibidir. hizmetimiz ve Mighty Travels / Mighty Media hesabı aracılığıyla gerçekleşen tüm faaliyetlerden sorumludur.

Garanti Feragatnameleri ve Sorumluluk Sınırlamaları


Mighty Travels / Mighty Media HİZMETİ VE BUNLARLA İLGİLİ TÜM İÇERİK VE YAZILIMLAR VEYA Mighty Travels / Mighty Media HİZMETİ İLE İLİŞKİLİ DİĞER ÖZELLİKLER VEYA İŞLEVSELLİKLER, "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" TÜM HATALARI VE HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN SAĞLANIR. TÜR. Mighty Travels / Mighty Media, Mighty Travels / Mighty Media HİZMETİNİ KULLANMANIZIN KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ OLACAĞINI GARANTİ ETMEZ, TEMSİL VEYA GARANTİ ETMEZ.

UYGULANABİLİR YASALAR KAPSAMINDA İZİN VERİLEN ÖLÇÜDE, HİÇBİR DURUMDA Mighty Travels / Mighty Media VEYA BAĞLI ORTAKLIKLARI VEYA HİSSEDARLARI, YÖNETİCİLERİ, MEMURLARI, ÇALIŞANLARI VEYA LİSANS SAHİPLERİNDEN HERHANGİ BİR DURUMDA SİZE KARŞI YA DA KİŞİSEL OLARAK SORUMLU OLMAYACAKTIR HERHANGİ BİR TÜRDE ARIZİ, DOLAYLI VEYA DOLAYLI HASARLAR VEYA HERHANGİ BİR HASAR.

BAZI YARGI BÖLGELERİ BELİRLİ GARANTİLERİN HARİÇ TUTULMASINA VEYA BELİRLİ HASAR TÜRLERİ İÇİN SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINA VEYA HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEMEKTEDİR. BU NEDENLE, BU BÖLÜMDEKİ YUKARIDAKİ SINIRLAMALARIN BAZILARI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

BU KULLANIM KOŞULLARINDAKİ HİÇBİR ŞEY SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLAN FERAGAT EDİLEMEZ YASAL HAKLARI ETKİLEMEZ.

Tahkim Anlaşması


Amerika Birleşik Devletleri'nde (mülkleri ve bölgeleri dahil) Mighty Travels / Mighty Media üyesiyseniz, siz ve Mighty Travels / Mighty Media, Mighty Travels'tan kaynaklanan veya Mighty Travels / Mighty Media hizmeti, bu Kullanım Koşulları ve bu Tahkim Anlaşması, bağlayıcı tahkim veya asliye mahkemesinde belirlenecektir. Tahkim, mahkemedeki bir davadan daha gayri resmidir.Tahkim, yargıç veya jüri yerine tarafsız bir hakem kullanır, mahkemede olduğundan daha sınırlı bir keşif yapılmasına izin verir ve mahkemeler tarafından çok sınırlı incelemeye tabidir. Hakemler, bir mahkemenin hükmedebileceği aynı tazminat ve tazminata hükmedebilir ve bu Tahkim Sözleşmesindeki hiçbir şey, feragat edilemez yasal hakları sınırlandıracak şekilde yorumlanamaz. Bu Kullanım Koşullarını kabul ederek, ABD Federal Tahkim Yasasının bu hükmün yorumlanmasını ve uygulanmasını yönettiğini ve sizin ve Mighty Travels / Mighty Media'nın her birinin jüri tarafından yargılanma veya bir davaya katılma hakkından feragat ettiğinizi kabul edersiniz. sınıf eylemi. Bu tahkim hükmü, bu Sözleşmenin feshinden ve Mighty Travels / Mighty Media üyeliğinizin feshedilmesinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.

Tahkim talebinde bulunmayı veya küçük bir dava açmayı seçerseniz, öncelikle [email protected] adresine e-posta göndererek Mighty Travels / Mighty Media'ya göndermelisiniz. Mighty Travels / Mighty Media tahkim başlatırsa, kullanılan e-posta adresine yazılı bir Bildirim gönderecektir.

Çeşitli


Bu Kullanım Koşulları, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın ABD, Delaware eyaleti yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre yorumlanacaktır. Bu şartlar, ikamet ettiğiniz ülkenin zorunlu kanunları kapsamında sahip olabileceğiniz hiçbir tüketici koruma hakkını sınırlamaz.

Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün veya hükümlerinin geçersiz, yasa dışı veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, kalan hükümlerin geçerliliği, yasallığı ve uygulanabilirliği tam olarak yürürlükte kalacaktır.

Mighty Travels / Mighty Media zaman zaman bu Kullanım Koşullarını değiştirebilir. Bu tür revizyonlar derhal yürürlüğe girecektir; ancak mevcut üyeler için bu tür revizyonlar, aksi belirtilmedikçe, yayınlandıktan 30 gün sonra geçerli olacaktır. Sizinle olan sözleşmemizi herhangi bir bağlı şirkete veya geçerli Mighty Travels / Mighty Media hizmetiyle ilgili tüm işimiz veya varlıklarımızın tamamını veya büyük ölçüde tamamını halef eden herhangi bir kuruluşa devredebiliriz.

Size hesabınızla ilgili bilgileri (ör. Ödeme yetkileri, faturalar, şifre veya Ödeme Yöntemindeki değişiklikler, onay mesajları, bildirimler) yalnızca elektronik biçimde, örneğin kayıt sırasında verdiğiniz e-posta adresinize e-posta yoluyla göndereceğiz. Size elektronik olarak gönderdiğimiz herhangi bir bildirim, anlaşma, açıklama veya diğer iletişimin, bu tür iletişimlerin yazılı olması da dahil olmak üzere tüm yasal iletişim gereksinimlerini karşılayacağını kabul edersiniz.