Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls İnceleme

Yazılı ve Yayınlanmış 8 Şubat 2017 See this post in English

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

MarriottProtea Otel Livingstoneyakın Victoria Falls Zambiya Livingstone kasabasının dışında, ünlü şelaleye giden yol üzerinde yer almaktadır. Otel, yol ve tren rayları arasında iki katlı açık bir bileşiktir. Kulağa gürültülü gelebilir, ancak karayolu trafiği ve günlük birkaç tren gerçekten hiç ses çıkarmaz.

Giriş dostça ve ajan puanlarla yapılan rezervasyonumu bulmakta hiçbir sorun yaşamadı ve bize hemen anahtarları verdi. Ön büro personeli, bilgili ve nazik - çoğu Protea otelleri ile bir nadirlik. İki gecelik konaklamamız boyunca sadece 15 ila 20 misafir daha var gibiydi. Şelalelerde sezon biraz düşüktü (aslında çok fazla su alıyor) ama bu yine de şaşırtıcıydı.

Bu otelin arazisi güzel ve bol akan su ile Victoria Şelaleleri temasını yansıtıyor. Bali oteller. Bununla birlikte, bu aynı zamanda çok fazla durgun su ve normalden daha fazla sivrisinek anlamına gelir. Otelin ortak alanları tamamen dışarıdadır ve bu sıtmaya yatkın bölgede bol miktarda küçük canavar barındırır.

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

Aydınlık ve yeterli alana sahip olan odayı beğendim ve renk düzeni alana uyuyordu. Yatak mükemmeldi; Protea otellerinin çoğunda olduğu gibi, doğru miktarda sertliğe ve yumuşaklığa sahipti. Ayrıca banyoda yenilikçi, küçük, yuvarlak bir duş vardı.

Ancak klima güçlükle çalıştı ve düşük fan ayarında bile fan size bağırdı. Yüksek kaliteli kulak tıkaçları olmadan uyumanın hiçbir yolu yoktu. İnternet çalıştı ama her zaman sadece 0,5 Mbit'ti, bu yüzden herhangi bir web sitesinin açılması 10-15 dakika sürdü. Temel e-postaların ve mesajlaşmanın ötesinde, bu kadar yavaş internetle yapabileceğiniz hiçbir şey yoktu.

Ön büro bize ücretsiz bir kahvaltı uzatmıştı. Eşyaların kalitesi oldukça kötüydü, bu yüzden gerçekten acıkmadıkça onu yemek istemezdiniz. Getirdim kendi protein tozum, chia tohumları ve yeşil çay ve bunun çok daha iyi bir kahvaltı olduğunu hissettim.

Otelden Victoria Şelaleleri'ne giden bir taksi sadece 7 dolarlık tek yön ve bize numarasını bırakan yerel bir taksi şoförüyle bunu organize etmekte sorun yaşamadık. Havaalanına yolculuk yaklaşık olarak aynıdır (yolculuk daha kısa olsa da, havalimanının 2 $ giriş ücreti vardır).

Protea Hotel Livingstone, Victoria Şelaleleri yakınında iyi bir seçenektir; tam olarak lüks değil ama iyi çalışıyor.

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

Protea Hotel Livingstone, Victoria Falls Review

Otel için normal fiyatlar gecelik 180 $ 'dır, ancak 7.500 Marriott Rewards puanı kullanmak çok daha iyi bir fırsattır.

Protea Hotel Livingstone'u buradan rezerve edebilirsiniz..