JW Marriott Surabaya İnceleme

Yazılı ve Yayınlanmış 4 Nisan 2016 See this post in English

JW Marriott Surabaya Review

The JW Marriott Surabaya comes up quite frequently in the Mighty Travels Premium Hotel Search tools. I found rates as low as $49 (before tax and fees) on marriott.com for the hotel. That's an amazing price for a JW Marriott.

Otel, Surabaya şehir merkezinde (eğer böyle bir şey varsa), Sheraton Surabaya ve Holiday Inn Express Surabaya. It's a signature lvemark ve it's also really old. The hotel has just started renovations but does not seem to be in a hurry.

İçeri girdiğimde adım lobide neredeyse bağırdığı için check-in biraz müdahaleci oldu. Görünüşe göre birisi o gün misafir listesini Google'da araştırmış (bu bana en son geldiğimde, Hampton Panama Şehri).

Ön ödemeli bir rezervasyon yapmıştım (Marriott.com'da tam ön ödeme), ancak otel daha önce ödeme yapmadığım konusunda ısrar etti.

Oda çok büyük (bir stüdyoya yükseltildi) ama parçalanmak üzere. Her şey gıcırtılıydı (ama çalışıyordu), isterseniz onu 50 dereceye kadar soğutan güçlü bir AC ile. Yatak büyük ve çok rahattı.

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

Üzgün ​​bir durumda olduğu için banyo 1960 yılında en iyi zamanlarını görmüş olmalı. Duş almaya cesaret edemedim (yine de işe yaradığına eminim).

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

Bunun yerine, resimlerde harika görünen ancak daha yakın olduğunuzda gerçekten küçük olan havuza indim. Bu sıcak Pazar öğleden sonrasının tadını çıkaran düzinelerce çocukla kalabalıktı. Otelde çok sayıda odası olan 35 kat varken, havuzda bir düzineden daha az şezlong vardı ve iki düzineden daha az kişinin yüzmesine izin verildi - açıkça havuz bu yerin cazibesi değil.

Marriott Gold statüm (Ritz Carlton kredi kartından) 21. kattaki Executive Lounge'a girmeme izin verdi. Akşam servisi çok sayıda meze ve iyi beyaz ve kırmızı şarap seçimi ile oldukça iyiydi. Tek sorun, çok az eşya olmasıydı. 3 dilim baget, 2 dilim peynir vs. Çok saçmaydı. Tüm hizmet saati boyunca salonda yaklaşık 30 kişi vardı ve büfe çoğu zaman boştu. Sonunda yeniden doldurulacaktı ama arada 30 dakika geçecekti.

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

JW Marriott Surabaya Review

Uçuşum ertesi sabah 06: 30'da kalkacak şekilde değiştirildiğinden, salonda muhtemelen benzer olan kahvaltı servisini kaçırdım.

Özetle - bu otelin hızlı bir şekilde yenilenmesi gerekiyor (zaten odamda bir Pazar öğleden sonra yüksek sesle delme ile başlamıştı). Bu sadece çok ortalama bir otel ve yayınladığı düşük fiyatlardan daha değerli değil. JW Marriott markası olmadan, Surabaya'da 40 $ veya daha düşük bir aralıkta oda satması muhtemeldir.

Çılgın bir Marriott Rewards promosyonu olmadığı sürece - şehirde çok daha iyi yerler var.