End of an Era: płatne ponownie zakupy wanilii w CVS

Napisane i opublikowane 31 marca 2014 See this post in English

Myślę, że tak Oferty Dana które dziś rano ujawniło, że CVS wprowadziło nową politykę obejmującą cały łańcuch, polegającą na przyjmowaniu jedynie ofert gotówkowych na Vanilla Reload i inne przedpłacone karty podarunkowe i debetowe. Dla tych z nas, którzy byli zagorzałymi zwolennikami wydatków przemysłowych (MS), jest to ogromny cios. Vanilla Reloads były siłą napędową wielu przedpłaconych kart debetowych, w tym Bluebird, AMEX Serve, MyVanilla i wielu innych podobnych produktów. Brak możliwości zakupu ich za pomocą kart kredytowych ogranicza zakres, w jakim wiele osób może osiągnąć wysokie premie za minimalne wydatki i będzie dużą wadą, jeśli chodzi o stosowanie wielu kart jednocześnie.


The End of an Era:  Cash Only Vanilla Reload Purchases at CVSOczywiście, kiedy umowa z mennicą została zamknięta, wiele osób przewidywało również koniec wydatków na produkcję. Dla niewtajemniczonych kilka lat temu mennica amerykańska umożliwiła każdemu zakup monet o wartości 1 dolara po kosztach, nawet za pomocą kart kredytowych. Kilku mil hakerzy naprawdę włożyli wszystko i kupili monety warte miliony dolarów za pomocą mil / punktów i kart kredytowych typu cash back, a następnie ponownie zdeponowali te monety na swoich kontach bankowych i spłacili saldo karty kredytowej. Nawet twój skromny autor wyrzucił swoje plecy (i sprężyny w samochodzie), niosąc do banku monety o wartości ponad 300 000 dolarów w ciągu sześciu miesięcy.

Tak jak wtedy, gdy zakończyła się transakcja Mint, pojawiły się nowe możliwości MS - takie jak te Vanilla Reload. Jestem pewien, że z czasem pojawi się kolejne narzędzie, dzięki któremu doświadczeni hakerzy podróżujący będą mogli gromadzić duże punkty i mile na swoich kartach kredytowych. Ale w międzyczasie nalejmy trochę alkoholu, aby uzyskać naprawdę lukratywną ofertę, która poszła drogą dodo. RIP CVS Vanilla Reloads, będziemy za tobą tęsknić.


The End of an Era:  Cash Only Vanilla Reload Purchases at CVS